ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Κινηματογράφος | Αίθουσες

VILLAGE THE MALL Διεύθυνση Aνδρέα Παπανδρέου (παραπλεύρως Αττικής Οδού) ΗΣΑΠ Νερατζιώτισσα

Παίζεται αυτή την εβδομάδα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_poster KINGSMAN | Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΥΚΛΟΣ Kingsman: The Golden Circle Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:10, Σαβ-Κυρ 14:20, 17:10 Dvd_small_poster ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 Despicable Me 3 Πρόγραμμα: Κυρ 12:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ Only The Brave Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:10, 23:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 2 - FORD

Dvd_small_poster EMOJI | Η ΤΑΙΝΙΑ The Emoji Movie Πρόγραμμα: Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:00, 17:00, Σαβ-Κυρ 13:00, 15:00, 17:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ The Snowman Πρόγραμμα: Παρ-Τετ 19:00, 21:30, 00:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster BLADE RUNNER 2049 Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 15:10, 18:30, 21:45 Dvd_small_poster ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 Despicable Me 3 Πρόγραμμα: Κυρ 13:10 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ | ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ Smurfs: The Lost Village Πρόγραμμα: Σαβ 12:20 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster BLADE RUNNER 2049 Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:45 Dvd_small_poster BLADE RUNNER 2049 Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:20 (Dolby Atmos) Dvd_small_poster ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 Despicable Me 3 Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:20, 17:20, Σαβ 13:20, 15:20, 17:20 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 5 - EUROPA

Dvd_small_poster ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 Despicable Me 3 Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Κυρ, Δευ, Τετ 16:00, 18:00, Σαβ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, Τρι 16:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΜΗΤΕΡΑ! mother! Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τετ 20:00, 22:30, Τρι 22:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 6 - EUROPA

Dvd_small_cars3_intl_payoff_a_greece ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 3 Cars 3 Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 12:30, 14:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ The Foreigner Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τετ 20:20, 22:50, Τρι 22:50 Dvd_small_poster Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ The Promise Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τετ 17:30, Τρι 16:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 7 - VMAX SPHERA

Dvd_small_poster GEOSTORM | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ Geostorm Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι 18:20, 21:00, 23:40, Σαβ, Κυρ, Τετ 15:45, 18:20, 21:00, 23:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 8 - COSMOTE

Dvd_small_poster EMOJI | Η ΤΑΙΝΙΑ The Emoji Movie Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:50, 17:50, Σαβ-Κυρ 13:50, 15:50, 17:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster GEOSTORM | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ Geostorm Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:10 Dvd_small_poster GEOSTORM | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ Geostorm Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:50 (3D)

ΑΙΘΟΥΣΑ 9

Dvd_small_poster ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΟΝΥ | Η ΤΑΙΝΙΑ My Little Pony Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:10, 17:20, Σαβ-Κυρ 12:50, 15:10, 17:20 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΑΥΤΟ It Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:30, 22:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 10

Dvd_small_the-son-of-bigfoot-footprint-poster Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ The Son of Bigfoot Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 16:00, Σαβ-Κυρ 12:00, 14:00, 16:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ The Snowman Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:00, 20:30, 23:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 11

Dvd_small_poster EMOJI | Η ΤΑΙΝΙΑ The Emoji Movie Πρόγραμμα: Πεμ 15:00, 17:00 (μεταγλ) Dvd_small_boss_baby ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ The Boss Baby Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 13:10, 15:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ The Snowman Πρόγραμμα: Πεμ 19:00, 21:30, 00:00 Dvd_small_poster ΤΟ ΑΥΤΟ It Πρόγραμμα: Παρ-Τετ 17:40, 20:45, 23:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 12

Dvd_small_poster ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3 Despicable Me 3 Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 16:40, Σαβ-Κυρ 12:40, 14:40, 16:40 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΜΗΤΕΡΑ! mother! Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:50, 21:15, 23:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 13 - GOLD CLASS

Dvd_small_poster ΜΗΤΕΡΑ! mother! Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:30, 22:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 14 - GOLD CLASS

Dvd_small_poster Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ The Snowman Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:30, 23:10