Κινηματογράφος | Αίθουσες

CAPITOL 3D CINEMA

Διεύθυνση: Ιουλιανού 33-35 & Γ' Σεπτεμβρίου 74-78 ( στο εμπορικό κέντρο Capitol Mall ), Αθήνα , Τηλέφωνο: 210-8210038

CINE CITY

Διεύθυνση: Κωνσταντινουπόλεως 82, Πλατεία Μπουρνάζι

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Διεύθυνση: Κρέμου 141, Καλλιθέα , Τηλέφωνο: 210 9512624 -210 9512604

CINE ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Δίπλα στο Δημοτικό κολυμβητηριο Πειραιώς, Καστέλα, Πειραιά , Τηλέφωνο: 2104227427

CINEPLEXX ONE SALONICA

Διεύθυνση: Γιαννιτσών 61 & Κωλέττη 34 εντός του One Salonica Outlet Mall, 3ος όροφος , Θεσσαλονίκη , Τηλέφωνο: 2310 515 351

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1 (real D 3D Dolby Digital 4K)

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ-Τετ 19:00, Σαβ-Κυρ 13:00, 16:00, 19:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 2 (real D 3D Dolby Digital 2K)

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:45

ΑΙΘΟΥΣΑ 3 (real D 3D Dolby Digital 2K)

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 12:15, 14:15, 16:15, 18:15 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:15, 22:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 4 (real D 3D Dolby Digital 2K)

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 13:15, 15:15, 19:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Παρ, Δευ-Τετ 19:30 (υποτιτλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:15 (3D) (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 5 (Real D 3D Dolby Digital 2K)

Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 11:50, 13:50, 15:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:00 (3D) (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:45 Dvd_small_poster OVERLORD Overlord Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 23:15

ΑΙΘΟΥΣΑ 6 (Real D 3D Dolby Digital 2K)

Dvd_small_poster ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3 | ΏΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 15:45 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ-Τετ 17:45, Σαβ-Κυρ 11:40, 13:45, 17:45 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Παρ-Τετ 20:00 Πληροφορίες: BTS-Burn the Stage Πεμ 20:15 Dvd_small_poster Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ Halloween Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:15

ΑΙΘΟΥΣΑ 7 (Real D 3D, Dolby Digital 2K)

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ-Τετ 18:45, 21:00, 23:00, Σαβ 14:45, 18:45, 21:00, 23:00, Κυρ 14:45, 16:45, 18:45, 21:00, 23:00 Dvd_small_poster ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3 | ΏΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 12:45 (μεταγλ) Πληροφορίες: BTS-Burn the Stage Σαβ 17:00

GAZARTE

Διεύθυνση: Bουτάδων 34

ODEON ESCAPE

Διεύθυνση: Λεωφ.Δημοκρατίας 67Α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ίλιον , Τηλέφωνο: 801-801-7837, 210-8092690

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 17:50, Παρ-Σαβ 15:40, 17:50, Κυρ 13:30, 15:40, 17:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:00, 22:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:50 (3D), 21:40 Dvd_small_poster Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Charming Πρόγραμμα: Παρ-Σαβ 16:40, Κυρ 12:20, 14:30, 16:40 (μεταγλ)

AΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 18:30, 20:40, 22:50, Παρ-Σαβ 16:20, 18:30, 20:40, 22:50, Κυρ 12:00, 14:10, 16:20, 18:30, 20:40, 22:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 19:00, Παρ-Σαβ 16:50, 19:00, Κυρ 12:30, 14:40, 16:50, 19:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster OVERLORD Overlord Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:10 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 23:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 17:40, Παρ-Σαβ 15:30, 17:40, Κυρ 13:20, 15:30, 17:40 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:50, 22:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 6

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:20, 21:30, 23:40 Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Παρ-Σαβ 15:00, 17:10, Κυρ 12:50, 15:00, 17:10 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 7

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:40 Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:30 Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:30 Dvd_small_poster ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ The House with a Clock on Its Wall Πρόγραμμα: Παρ-Κυρ 15:10

ODEON STARCITY

Διεύθυνση: Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος , Τηλέφωνο: 210-6786000

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 20:00, 22:10, 00:20, Παρ, Κυρ 20:00, 22:10 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Παρ-Κυρ 17:40 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 18:10, Παρ-Κυρ 16:00, 18:10 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:20 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster PETERLOO Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:00 Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:00, 23:10 Dvd_small_poster Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Charming Πρόγραμμα: Παρ-Κυρ 16:00 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:40, 22:30 Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Παρ-Κυρ 17:30 (μεταγλ)

AΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 19:20, 21:30, 23:40, Παρ, Κυρ 17:10, 19:20, 21:30, Σαβ 17:10, 19:20, 21:30, 23:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 6

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 17:50, 20:40, 23:30, Παρ, Κυρ 17:50, 20:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 7

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 19:00 3D, 22:00, Παρ-Κυρ 16:20, 19:00 3D, 22:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 8

Dvd_small_poster ΜΑΙΡΗ ΣΕΛΛΕϋ Mary Shelley Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:00, 20:30, 23:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 9

Dvd_small_poster HUNTER KILLER Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:40 Dvd_small_poster OVERLORD Overlord Πρόγραμμα: Πεμ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:10, 00:10, Παρ, Κυρ 19:10 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Παρ-Κυρ 17:00 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 10

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:20, 20:30, 22:40 Dvd_small_poster ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ The House with a Clock on Its Wall Πρόγραμμα: Παρ-Κυρ 16:10

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Διεύθυνση: Εμπορικό Κέντρο Μακεδονία - Πυλαία Τομπάζη 15, Θεσσαλονίκη , Τηλέφωνο: 801 801 7837, 210 8092690

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_poster ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ The House with a Clock on Its Wall Πρόγραμμα: Παρ, Σαβ 15:30, Κυρ 12:50, 15:30 Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:50, 20:00, 22:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ-Τετ 19:10, 22:00, Παρ, Σαβ 16:20, 19:10, 22:00, Κυρ 13:30, 16:20, 19:10, 22:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:40 (3D) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Παρ 20:40, Πεμ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 20:40, 23:30, Κυρ 12:00, 14:50, 20:40, 23:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ-Τετ 18:00, Παρ, Σαβ 15:50, 18:00, Κυρ 13:40, 15:50, 18:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:20 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ-Τετ 17:30, Παρ, Σαβ 15:20, 17:30, Κυρ 13:10, 15:20, 17:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster PETERLOO Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:50, 23:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 6

Dvd_small_poster Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Charming Πρόγραμμα: Παρ 17:00, Σαβ 15:00, 17:00, Κυρ 13:00, 15:00, 17:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:30, 22:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 7

Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Παρ 17:20, Σαβ, Κυρ 15:10, 17:20, Κυρ 12:40, 15:10, 17:20 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Παρ, Σαβ, Κυρ 19:40 (μεταγλ) Dvd_small_poster HUNTER KILLER Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ-Τετ 19:40 Dvd_small_poster OVERLORD Overlord Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 8

Dvd_small_poster Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Charming Πρόγραμμα: Σαβ, Κυρ 16:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster HUNTER KILLER Πρόγραμμα: Παρ, Σαβ, Κυρ 18:10 Dvd_small_poster ΜΑΙΡΗ ΣΕΛΛΕϋ Mary Shelley Πρόγραμμα: Παρ-Κυρ 20:50, 23:20, Πεμ, Δευ-Τετ 18:10, 20:50, 23:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 9

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 19:20, 21:30, 23:40, Παρ 17:10, 19:20, 21:30, 23:40, Σαβ 15:00, 17:10, 19:20, 21:30, 23:40, Κυρ 12:30, 15:00, 17:10, 19:20, 21:30, 23:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 10

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ-Τετ 18:50, Παρ, Σαβ 16:40, 18:50, Κυρ 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:00, 23:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 11

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ-Τετ 18:20, 20:30, 22:40, Σαβ 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, Κυρ 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

Διεύθυνση: Tσιμισκη 43 & Αριστοτελους , Τηλέφωνο: 2310-290290

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_poster Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Charming Πρόγραμμα: Παρ, Σαβ, Κυρ 15:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ The House with a Clock on Its Wall Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:50 Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Παρ, Κυρ 20:00, 22:10, Πεμ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 20:00, 22:10, 00:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Παρ, Σαβ, Κυρ 17:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:10 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Παρ, Κυρ 21:20, Πεμ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 21:20, 00:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Παρ, Σαβ, Κυρ 16:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Παρ, Κυρ 18:00, 20:40, Πεμ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 18:00, 20:40, 23:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ-Τετ 18:10, Παρ, Σαβ, Κυρ 16:10, 18:10 (μεταγλ) Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:20, 23:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Δευ-Τετ 19:40, Παρ, Σαβ, Κυρ 17:00, 19:40 (3D) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 6

Dvd_small_poster HUNTER KILLER Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:50 Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:20 Dvd_small_poster OVERLORD Overlord Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:50

AΙΘΟΥΣΑ 7

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:10 Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:00, 23:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 8

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:20, 20:30, 22:40

SMART CINEMA (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Smart Park, E. Πουλάκη, Σπάτα, Σπάτα

STER COOL TYMVOS ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Δημοσθένους 8, Μαραθώνας , Τηλέφωνο: 2294055000-2294055566-6977500030

STUDIO NEW STAR ART CINEMA

Διεύθυνση: Σταυροπούλου 33 , Πλατεία Αμερικής, Αθήνα , Τηλέφωνο: 210-8640054

VILLAGE 5 CINEMAS - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Βουλιαγμένης 276, Στάση Μετρό Αγ. Δημητρίου

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:30, 18:15, 21:00, 23:45, Σαβ-Κυρ 12:30, 15:30, 18:15, 21:00, 23:45

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:10, 17:30, Σαβ-Κυρ 13:00, 15:10, 17:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:40 (dolby atmos) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 20:30, Κυρ 17:00, 19:00 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ 16:15, 18:20, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 16:15, 18:30, Σαβ 13:45, 16:15, 18:30, Κυρ 13:45 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ 22:45, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 20:40, 23:10, Κυρ 21:10, 23:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 21:50, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:15, 22:00 Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Κυρ 16:15 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:00, Σαβ 12:45, 15:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:00, Σαβ 12:45, 15:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ 16:45, 19:00, Κυρ 18:40 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 17:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Κυρ 12:10, 14:15 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ, Κυρ 19:15 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Πεμ 15:00, Κυρ 12:45, 14:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 21:20, 23:30, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 16:45, 19:00, 21:20, 23:30 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ 17:00, Κυρ 16:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Σαβ 12:10, 14:15 (μεταγλ)

VILLAGE CENTER MEDITERRANEAN COSMOS

Διεύθυνση: Εμπορικό Κέντρο Mediterranean Cosmos 11ο χιλ Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ 21:00, 23:50, Παρ-Τετ 18:10, 21:00, 23:50 Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 19:00 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 13:50, 16:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster OVERLORD Overlord Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 22:50, Κυρ 23:00 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ 17:40, Κυρ 13:10, 15:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:00, 20:40, Σαβ 13:10, 15:20, 18:00, 20:40, Κυρ 20:50 (υποτιτλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ 19:50, Κυρ 18:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 18:30, 20:30, Κυρ 19:00 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Σαβ 14:00, 16:10, Κυρ 14:00, 16:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Παρ-Τετ 00:10 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ 22:40, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 18:20, 21:15, Κυρ 21:15

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 17:10, 19:20, 21:30, 23:40, Κυρ 17:10, 19:30, 21:40, 23:50 Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 12:45, 15:00 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Κυρ 14:30, 16:30, 18:30 Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Κυρ 12:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:30 (dolby atmos) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:30, 23:20, Σαβ 12:00, 14:45, 17:30, 23:20, Κυρ 23:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 6 - VMAX

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 19:00, 22:00, Σαβ 13:00, 16:00, 19:00, 22:00, Κυρ 13:00, 16:00, 19:15, 22:15

ΑΙΘΟΥΣΑ 7

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:40, Σαβ 13:20, 15:30, 17:40, Κυρ 12:20, 14:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ 00:10 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ 21:15, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 22:40, Κυρ 17:00, 22:40 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ 18:20, Παρ-Τετ 19:50 (3D)

ΑΙΘΟΥΣΑ 8

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Κυρ 17:50 Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:50, Σαβ 13:40, 15:45, 17:50, Κυρ 13:40, 15:45 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:00, 22:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 9 - KIDS

Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 14:45 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:15, 19:45 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:15

AΙΘΟΥΣΑ 10 - COMFORT

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:45, 23:30

VILLAGE FALIRO

Διεύθυνση: Παλαιά Λεωφ.Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Π.Φαλήρου

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1 - €πιστροφή Eurobank

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:15, 20:00, 22:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 16:20 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:40, 23:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 3 - EUROPA

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:10, 23:00 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 16:00 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ 22:30, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 18:40, 21:30, Κυρ 21:30 Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 20:30, Κυρ 17:00, 19:00 Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Σαβ 16:40 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Κυρ 18:30 Dvd_small_poster ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3 | ΏΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 16:10 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 18:10, 21:00, 23:50, Κυρ 21:00, 23:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 6

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:15, 21:20, 23:30 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:10 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 7 - VMAX

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 16:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:00, 22:00, Κυρ 18:45, 21:45

ΑΙΘΟΥΣΑ 8 - GOLD CLASS

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:15, 22:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 9 - GOLD CLASS

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:10 Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 23:00

VILLAGE SHOPPING AND MORE - ΡΕΝΤΗ

Διεύθυνση: Οδός Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ι.Ρέντης , Τηλέφωνο: 210 427 8600

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1 - Vkids

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:40, 20:10, Σαβ-Κυρ 15:10, 17:40, 20:10 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:40 (υποτιτλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 2 - Vkids

Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:20, 20:30, Σαβ-Κυρ 16:10, 18:20, 20:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 23:00 (υποτιτλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 19:20 Dvd_small_poster OVERLORD Overlord Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:30 Dvd_small_poster ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3 | ΏΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Πρόγραμμα: Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:40, Σαβ 15:30, 17:40, Κυρ 15:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ First Man Πρόγραμμα: Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:10, 22:00 (dolby atmos) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 16:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:40, 23:30 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:30, Σαβ-Κυρ 16:00, 18:30 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 6

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:10, 21:00, 23:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 7

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Κυρ 18:00 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 15:20 (υποτιτλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 23:10 (υποτιτλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 17:30, 20:20 (3D), Κυρ 20:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 8

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:30, 19:40, 21:50, 00:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 9

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:00, 19:50, 22:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 10

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 20:30, Κυρ 17:00, 19:00 Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:50, Σαβ 15:40, 17:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 22:30, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 20:00, 22:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 11 - €πιστροφή Eurobank

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ 22:10, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:20, 22:10, Κυρ 21:30 Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 19:30, Κυρ 16:30, 18:30 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Σαβ 16:50 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 12

Dvd_small_poster Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ Halloween Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:30, 21:50, 00:10 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:20, Σαβ-Κυρ 15:00, 17:20 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 13

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 16:40 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:50, 21:20, 23:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 14

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 00:15 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:40, 21:30, Σαβ-Κυρ 15:40, 18:40, 21:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 15

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:00, 20:10, 22:20, Σαβ-Κυρ 15:50, 18:00, 20:10, 22:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 16

Dvd_small_poster HUNTER KILLER Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:20 Dvd_small_poster VENOM Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 17:10, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 17:10, 19:50 Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 19:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 17

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:50 Dvd_small_poster ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ A Star Is Born Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:10, 20:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 18

Dvd_small_poster Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ Halloween Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:50 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:30, 20:40, Σαβ-Κυρ 16:20, 18:30, 20:40 (υποτιτλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 19

Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:20, Σαβ-Κυρ 15:20, 17:20 (μεταγλ) Dvd_small_poster PEPPERMINT Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:40, 00:00 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:30 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 20

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 19:00, 21:10, 23:20, Σαβ-Κυρ 16:50, 19:00, 21:10, 23:20

VILLAGE THE MALL

Διεύθυνση: Aνδρέα Παπανδρέου (παραπλεύρως Αττικής Οδού) ΗΣΑΠ Νερατζιώτισσα

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 19:20 Dvd_small_poster OVERLORD Overlord Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 00:00 Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Κυρ 19:20 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ 15:00, 17:10, 21:40, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:00, 17:10, 19:20, 21:40, Σαβ 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, 21:40, Κυρ 12:50, 15:00, 17:10, 21:40 (υποτιτλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:50, 18:40, 21:30, Σαβ 12:40, 15:50, 18:40, 21:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 16:10, 18:20, Σαβ 14:00, 16:10, 18:20 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 20:30, 23:20, Κυρ 14:00, 17:00, 19:50, 22:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Κυρ 12:20, 14:30, 16:30, 18:30 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:50, 22:40, Κυρ 20:30, 23:20 (dolby atmos) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:00, Σαβ 13:40, 17:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 5 - HEINEKEN

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 18:30, 20:30, Κυρ 16:50, 19:00 Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ 22:30, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:00, 21:20, 23:30, Κυρ 21:20, 23:30 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 16:50, Σαβ 12:30, 14:40, 16:50, Κυρ 12:30, 14:40 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 6

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ 16:40, 19:00, 21:20, 23:30, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 16:00, 18:10, 20:20, Σαβ-Κυρ 13:50, 16:00, 18:10, 20:20 Dvd_small_poster Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ Halloween Πρόγραμμα: Παρ-Τετ 22:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 7 - VMAX SPHERA

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Σαβ 14:40 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 17:50, 21:00, 00:10, Κυρ 21:00, 00:10 (3D) (dolby atmos)

ΑΙΘΟΥΣΑ 8

Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Σαβ 12:10, 14:15 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:10, 22:00, Κυρ 13:00, 19:10, 22:00 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 16:20 (3D)

ΑΙΘΟΥΣΑ 9 - KIT KAT

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:20, 17:30, Σαβ-Κυρ 13:10, 15:20, 17:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:40, 22:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 10 - €πιστροφή Eurobank

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:30, 22:20, Κυρ 21:10, 00:00 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 15:10, 17:20, Σαβ 13:00, 15:10, 17:20 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Κυρ 12:10, 15:00, 17:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 11

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Κυρ 16:20, 18:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 16:20, 18:30, Σαβ 12:00, 14:10, 16:20, 18:30, Κυρ 12:00, 14:10 (υποτιτλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:40, 23:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 12

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 15:30, 18:20, 21:10, 00:00, Κυρ 19:30, 22:20 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Κυρ 13:00, 15:10, 17:20 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Σαβ 13:20 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 13 - GOLD CLASS

Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:30, 23:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 14 - GOLD CLASS

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:15, 22:10

VILLAGE ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Διεύθυνση: Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου (Εμπ. Κέντρο Athens Millenium)

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ 20:15, 23:00, Παρ-Τετ 20:30, 23:15

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ 22:30 Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 20:30, Κυρ 19:00 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ 18:20, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 18:30 (υποτιτλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Παρ-Τετ 21:00, 23:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ 18:10, Παρ-Τετ 19:45, 22:30 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 17:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ 21:00, 23:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:00, 21:30, 23:45, Κυρ 18:45, 21:30, 23:45

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 17:00 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:15, 22:00

ΑΕΛΛΩ CINEMAX 5+1 CYTA

Διεύθυνση: Πατησίων 140, Αθήνα , Τηλέφωνο: 2108259975 - 2108215327

Περισσότερα

ΑΕΛΛΩ DIGITAL CINEMA (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Ελευθερίου Βενιζέλου 12, Ραφήνα , Τηλέφωνο: 2294023420

Περισσότερα

ΑΘΗΝΑΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ) ΧΑΛΚΟΥΤΣΙ

Διεύθυνση: , Τηλέφωνο: 22950-71515

ΑΘΗΝΑΙΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Χάριτος 50, Κολωνάκι , Τηλέφωνο: 2107215717

ΑΙΓΛΗ 3 (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Λεωφόρος Πεντέλης 100, Χαλάνδρι , Τηλέφωνο: 210 6841010

Περισσότερα

ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ - ΘΕΡΙΝΟ

Διεύθυνση: Κήπος Ζαππείου, Αθήνα , Τηλέφωνο: 210-3369300

ΑΙΓΛΗ ΘΕΡΙΝΟΣ (ΣΑΡΩΝΙΔΑ)

Διεύθυνση: Λεωφόρος Σαρωνίδος 28-30, Σαρωνίδα

ΑΙΟΛΙΑ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Οδός Φιλαδελφείας - Σολωμονίδου, Καισαριανή

ΑΚΤΗ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Θησέως και Αιόλου, Βουλιαγμένη , Τηλέφωνο: 210 8961337

ΑΛΕΚΑ (ΔΗΜ.ΚΙΝ/ΦΟΣ)

Διεύθυνση: 3ης Ορ. Ταξιαρχίας 13, Ζωγράφου , Τηλέφωνο: 2107773608

ΑΛΕΞ - CINEMA ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Πόρτο Ράφτη 235 , Μαρκόπουλο , Τηλέφωνο: 22990 76034

ΑΛΕΞ ΘΕΡΙΝΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Διεύθυνση: Αγ.Σοφίας & Ολύμπου 106

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - SUZUKI ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Ηρώων Πολυτεχνείου 27, 5η στάση Χολαργού, Χαλάνδρι , Τηλέφωνο: 210 6777708

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜ.ΚΙΝ/ΦΟΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφ.Μαραθώνος 196 (Πρωην Βαση)

ΑΛΙΚΗ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Πλατεία Δροσιάς , Τηλέφωνο: 210 6229645 - 210 2234130

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA

Διεύθυνση: Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας (ΜΕΤΡΟ Βικτώρια), Αθήνα, Αθήνα , Τηλέφωνο: 210 8220008-2108220023-2108220076

ΑΛΟΜΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Γερουλάνου 103- Πόντου, Αργυρούπολη

ΑΛΣΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Δεκελείας 154, Νέα Φιλαδέλφεια , Τηλέφωνο: 210 2532003 - 210 2583133

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ - SUZUKI ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Αγ. Παρασκευή

ΑΜΙΚΟ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Επιδαύρου & Ανδρούτσου, Χαλάνδρι

ΑΜΥΝΤΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Κωνσταντινουπόλεως 16, Υμηττός , Τηλέφωνο: 210-7626418

ΑΝΔΟΡΑ

Διεύθυνση: Σεβαστουπόλεως 117, Ερ. Σταυρός (ΜΕΤΡΟ Πανόρμου)

Περισσότερα

ΑΝΕΣΙΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Κηφισίας 14, Αμπελόκηποι , Τηλέφωνο: 2152159815

ΑΝΟΙΞΙΣ - ΘΕΡΙΝΟ

Διεύθυνση: Αττική & Ευριπίδου 19, Νέο Ηράκλειο , Τηλέφωνο: 210-2814071

ΑΠΟΛΛΩΝ - CINEMAX CLASS

Διεύθυνση: Σταδίου 19 (ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Σαρανταπόρου 4

ΑΡΙΑΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Λεωφ. Αγγέλου Μεταξά 11(Εντός της στοάς Αριάν), Γλυφάδα , Τηλέφωνο: 2109680090, τηλεφωνικές αγορές-2108938111

Περισσότερα

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΝ

Διεύθυνση: Εθνικής Αμύνης 2

ΑΡΚΑΔΙΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Καραολή και Δημητρίου 36, Πάρκο Βυρωνα , Βύρωνας , Τηλέφωνο: 6989506016-2107661166

ΑΡΤΕΜΙΣ (3D) DIGITAL (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Νευροκοπίου 2-4, Παπάγου , Τηλέφωνο: 210 6561153

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ)

Διεύθυνση: Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο , Τηλέφωνο: 22990 23924

Περισσότερα

ΑΣΤΕΡΑΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ)

Διεύθυνση: Ασκληπιού 4 (όπισθεν ΟΤΕ), Νέα Ιωνία

ΑΣΤΕΡΙ ΘΕΡΙΝΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΙΛΙΟΝ)

Διεύθυνση: Νέστωρος & Φιλοκτήτου,Εμπορικό κέντρο Ιλιον

ΑΣΤΡΟΝ

Διεύθυνση: Νηρηίδων 11, Λούτσα

ΑΣΤΥ

Διεύθυνση: Κοραή 4 (ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο), Αθήνα , Τηλέφωνο: 210-3221925

Περισσότερα

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA

Διεύθυνση: Κοτιαίου και Ελ. Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη

ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ - ΘΕΡΙΝΟ

Διεύθυνση: Μέσα στο Αττικό Άλσος, Γαλάτσι , Τηλέφωνο: 6944-542300, 210-6997755

ΑΤΤΙΚΟΝ- CINEMAX CLASS

Διεύθυνση: Σταδίου 19 (ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο)

ΑΥΡΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Πλαζ Αρετσους, Καλαμαριά

ΒΟΞ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Θεμιστοκλέους 82, Εξάρχεια , Τηλέφωνο: 210-3810727

ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΤΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Γαλάζιας Ακτής 110, Καλύβια Θορικού , Τηλέφωνο: 2291022244

Περισσότερα

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

Διεύθυνση: Εθνικής Αντιστάσεως 11, Λουτράκι

ΓΟΡΓΟΝΑ

Διεύθυνση: Παραλία Καλάμου, Αγ. Απόστολοι

ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Πλατεία Δεξαμενής, Κολωνάκι , Τηλέφωνο: 210-3623942, 210-3602363

ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Λεωφόρος Συγγρού 286, & Μυκηνών 2, Καλλιθέα , Τηλέφωνο: 2109515514

ΕΚΡΑΝ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Ζωοδόχο Πηγής & Αγαθίου, Νεάπολη , Τηλέφωνο: 210-6461895

ΕΛΛΗ

Διεύθυνση: Ακαδημίας 64 (ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο)

Περισσότερα

ΕΛΛΗΝΙΣ CINEMAX ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Κηφισίας 29, Αμπελόκηποι , Τηλέφωνο: 210-6464009, 801-1130-0400

ΕΛΛΗΝΙΣ ΘΕΡΙΝΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Διεύθυνση: Λ. Στρατού - ΔΕΘ, Πλατεία Χ.Α.Ν.Θ. δίπλα στο Βελλίδειο

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON

Διεύθυνση: Πατρ. Ιωακείμ 5 & Ηροδότου (ΜΕΤΡΟ Ευαγγελισμός)

Περισσότερα

ΕΤΟΥΑΛ

Διεύθυνση: Ελ. Βενιζέλου 152, Πλ. Δαβάκη

ΕΤΟΥΑΛ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Διεύθυνση: Κρέμου 141

ΖΕΦΥΡΟΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Τρώων 36, Θησείο , Τηλέφωνο: 210-3462677

ΗΛΕΚΤΡΑ - ΘΕΡΙΝΟ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Αθηνών-Σουνίου 37, Παραλία Kακιάς Θάλασσας, Κερατέα , Τηλέφωνο: 22910 540997

ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΕΓΓΟΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Πάρκο "Στ. Κωτσης" (πρώην Στρατόπεδο ΣΠΥΡΟΥΔΗ), Αγία Παρασκευή , Τηλέφωνο: 2106016626 – 2106002223

ΘΗΣΕΙΟΝ

Διεύθυνση: Αποστόλου Παύλου 7 , Θησείο , Τηλέφωνο: 210-3470980, 210-3420864

ΙΔΡΥΜΑ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

Διεύθυνση: Πειραιώς 260

ΚΑΚΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟ

Διεύθυνση: Παραλία κακής θάλασσας

ΚΑΛΥΨΩ (ΔΗΜ.ΚΙΝ/ΦΟΣ)

Διεύθυνση: Γρηγ. Λαμπράκη & Καλυψούς, Καλλιθέα

ΚΑΣΤΑΛΙΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Χρυσοστόμου Σμύρνης 1, Αγ. Στέφανος

ΚΗΠΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Θερμοπυλών 49 & Κνωσού, Μοσχάτο , Τηλέφωνο: 2104810790

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΘΕΡΙΝΟ

Διεύθυνση: Κανελλοπούλου & Νικολαΐδου, Παραλία Ελευσίνας, Ελευσίνα , Τηλέφωνο: 2105543865

ΚΟΡΑΛΙ CINEMAX ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Αφροδίτης & Ιθάκης, Σαρωνίδα

ΚΥΖΙΚΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: 28ης Οκρωβρίου 364, Παλαιά εθνική οδός Αθηνων-Κορίνθου, Νέα Πέραμος , Τηλέφωνο: 22960-33368

Περισσότερα

ΛΑΪΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Ιερά Οδός 48 και Μεγ. Αλεξάνδρου, Μεταξουργείο , Τηλέφωνο: 210-3609695

ΛΑΟΥΡΑ EUROPA CINEMAS (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Φορμίωνος & Νικηφορίδη 24, Παγκράτι , Τηλέφωνο: 210-7662040

ΛΙΛΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Νάξου 115, Αγιος Λουκάς, Πατήσια , Τηλέφωνο: 210-2016849

ΜΑΙΑΜΙ - ΘΕΡΙΝΟ

Διεύθυνση: Κυανής Ακτής 12, Μάτι , Τηλέφωνο: 6942961754

ΜΑΝΟΣ ΛΟΙΖΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Θηβών 245 , Τηλέφωνο: 2104934390

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ CINEMA ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Δουκίσσης Πλακεντείας 87

ΜΑΡΙΑΝΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Παραλία Καλάμου, Αγ.Απόστολοι

ΜΑΡΙΕΛ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφ. Πόρτο Ράφτη 669, Πόρτο Ράφτη , Τηλέφωνο: 2299071335

ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Αιγύπτου 123, Άνω Γλυφάδα, Γλυφάδα , Τηλέφωνο: 210-9632260, 210-9612229

ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)

Διεύθυνση: Λεωφόρος Ειρήνης 50, Πλατεία Εθνικής Αντιστάσεως, Ηλιούπολη , Τηλέφωνο: 2109937870

ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Αγίου Κων/νου 40, Μαρούσι

ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

Διεύθυνση: Αποθήκη Α΄, στο Λιμάνι της Θεσσαλονίκης, Θεσσαλονίκη , Τηλέφωνο: 2310 508398

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Παπαδιαμάντη 12, Κηφισιά

ΝΑΝΑ CINEMAX CYTA

Διεύθυνση: Λ.Βουλιαγμένης 179 (ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης), Δάφνη , Τηλέφωνο: 210-9703158, 210-9706865

Περισσότερα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:45, 21:30 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 16:45 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:00, 21:00, 23:00 Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 17:00 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:30, Σαβ-Κυρ 16:20, 18:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 23:15 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Τετ 20:40 Dvd_small_poster ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ A Star Is Born Πρόγραμμα: Παρ-Τρι 20:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:45 Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:45, 19:45 Dvd_small_poster ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3 | ΏΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 15:30 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:20, 20:00, 22:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 6

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:30, Σαβ-Κυρ 15:20, 17:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:30 Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Παρ-Τρι 22:15 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Τετ 22:10

ΝΑΤΑΛΙ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Μεγ. Αλεξάνδρου 3, Θεσσαλονίκη , Τηλέφωνο: 2310-829457

ΝΕΑ ΜΑΣΚΩΤ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Κωνσταντινουπόλεως 2, (Πάρκο ηρώων ενόπλων δυνάμεων) , Ταύρος , Τηλέφωνο: 210-3459531

ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Κέας & Τερψιχόρης, Ηράκλειο , Τηλέφωνο: 2102773731

ΟAΣΙΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Πρατίνου 7, Παγκράτι , Τηλέφωνο: 210-7244015

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ - ΘΕΡΙΝΟΣ)

Διεύθυνση: Νάξου 32, Αγιος Ιωάννης Ρέντη , Τηλέφωνο: 210-4830330

Περισσότερα

ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΗΣ - ΘΕΡΙΝΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Διεύθυνση: Μακεδονικού Αγώνα και Ζάππα, Ωραιόκαστρο (εντός του Εμπορικού Κέντρου Castle Mall)

Περισσότερα

ΟΡΦΕΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Σαρωνίδος 60

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Αλεξάνδρας & Μαυρομιχάλη, Αμπελόκηποι , Τηλέφωνο: 210-6425714

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ

Διεύθυνση: Βασ. Γεωργίου Β' και Ριζάρη (ΜΕΤΡΟ Ευαγγελισμός)

Περισσότερα

ΡΑΦΗΝΑ ΣΙΝΕ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Διεύθυνση: Λύκειο, Ραφήνα , Τηλέφωνο: 2294025439

ΡΕΞ ΧΑΛΚΙΔΟΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Τζιαρντίνι 6, Χαλκίδα, Εύβοια , Τηλέφωνο: 22210 83873

ΡΙΑ (ΒΑΡΚΙΖΑ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Αφροδίτης 8, Βάρκιζα

ΡΙΑ (ΜΑΤΙ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Ποσειδώνος 20, Μάτι , Τηλέφωνο: 22940-34778

ΡΙΒΙΕΡΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Βαλτετσίου 46, Εξάρχεια , Τηλέφωνο: 210-3837716, 210-3844827

ΣΙΝΕ ΑΛΙΚΗ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ)

Διεύθυνση: Λ. Μαραθώνος 196 (Πολιτιστικό και αθλητικό πάρκο Νέας Μάκρης)

ΣΙΝΕ ΑΛΙΜΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Λεωφόρος Ποσειδώνος 10, Παραλία Αλίμου , Τηλέφωνο: 2132008000

Περισσότερα

ΣΙΝΕ ΑΛΣΟΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Δενδροφυτεία Συκιές

ΣΙΝΕ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΙΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Κύπρου 68, Αργυρούπολη , Τηλέφωνο: 210 9922098

ΣΙΝΕ ΓΑΛΑΤΣΙ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Αλσος Βεϊκου, Γαλάτσι , Τηλέφωνο: 210-2138119

ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΓΡΑΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Μιλτιάδου & Γαργηττού, Γέρακας

ΣΙΝΕ ΔΑΦΝΗ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Ηλία Ηλιού 28-30 & Ηλιουπόλεως 77, Δάφνη , Τηλέφωνο: 210-9761876

ΣΙΝΕ ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΕΓΓΟΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Νεαπόλεως 5-7 Αγ. Παρασκευή

ΣΙΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Βύρωνος και Χιλής Αγ.Ευθύμιος (Πειραιάς)

ΣΙΝΕ ΚΗΠΟΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ)

Διεύθυνση: Θερμοπυλών 49 και Κνωσού, Μοσχάτο

ΣΙΝΕ ΜΕΛΙΝΑ

Διεύθυνση: Σωκράτους 65, Δραπετσώνα , Τηλέφωνο: 2132074674

ΣΙΝΕ ΝΕΑ ΑΝΕΜΩΝΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Ι. Κόττου 34 (στο προαύλιο του 1ου δημοτικού σχολείου Μεταμόρφωσης ), Μεταμόρφωση , Τηλέφωνο: 210-2773731

ΣΙΝΕ ΝΕΑ ΜΑΣΚΩΤ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΜΟΣΧΑΤΟΥ- ΤΑΥΡΟΥ

Διεύθυνση: Οδός Κωνστανινουπόλεως 2, πάρκο ηρώων, Ταύρος

ΣΙΝΕ ΝΙΚΑΙΑ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) - ΘΕΡΙΝΟ

Διεύθυνση: Θηβών 245, Νίκαια , Τηλέφωνο: 2104830330

ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Ελ. Βενιζέλου 3, Παλλήνη

ΣΙΝΕ ΠΑΝΘΕΟΝ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Αμφιθεατρικός Τέρμα Δεληγιάννη

ΣΙΝΕ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Διεύθυνση: 1ο χιλιομ. Οδου Πανοράματος Θερμης

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΘΕΡΙΝΟΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

Διεύθυνση: Περιοχή Στρεμπενιώτη Νεάπολη

ΣΙΝΕ ΠΑΡΙ

Διεύθυνση: Κυδαθυναίων 22, Πλάκα, Αθήνα , Τηλέφωνο: 210-3222071, 210-3248057

ΣΙΝΕ ΠΕΡΑΝ DIGITAL ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Κώστα Βάρναλη 32 & Μεγάλου Αλεξάνδρου, Περιστέρι , Τηλέφωνο: 210 5780892-3

ΣΙΝΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΙΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ) ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: 25ης Μαρτιου (Λεωφ.Πετρουπόλεως) 168

ΣΙΝΕ ΠΥΛΑΙΑ

Διεύθυνση: Πολυτεχνείου 20, Θεσσαλονίκη , Τηλέφωνο: 2313-302-635

ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Αγίου Νικολάου 17, Σελήνια, Σαλαμίνα

ΣΙΝΕ ΤΖΕΝΗ ΚΑΡΕΖΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Μαυρομιχάλη, Φιλίππου, Πάρκο Κρύας Βρύσης Δήμος Πολίχνης, Θεσσαλονίκη , Τηλέφωνο: 2313-302-936

ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Πάρκο Φλοίσβου, Παλαιό Φάληρο , Τηλέφωνο: 210-9821256, 210-9403595

ΣΙΝΕ ΨΥΧΙΚΟ CLASSIQUE ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Κηφησίας 290 & Παρίτση 2, Φάρος Ψυχικού , Ψυχικό , Τηλέφωνο: 210-6777330-1

ΣΙΣΣΥ - ALGIDA ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Μαραθώνος 36, Νέα Μάκρη

ΣΟΦΙΑ

Διεύθυνση: Ευσταθιάδου 2, Πλ. Αγ.Τριάδος

Περισσότερα

ΣΤΕΛΛΑ ΔΗΜ. ΚΙΝ. (ΠΡΩΗΝ ΠΙΓΚΑΛ)

Διεύθυνση: Tενέδου 34, Φωκίωνος Νέγρη, Κυψέλη , Τηλέφωνο: 210 8657200

Περισσότερα

ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΑΘΩΟΤΗΤΑΣ (ΔΗΜ.ΚΙΝ/ΦΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ)

Διεύθυνση: Λεωφόρο Σουνίου, Λαύριο , Τηλέφωνο: 2292026902

ΤΙΤΑΝΙΑ CINEMAX

Διεύθυνση: Πανεπιστημίου & Θεμιστοκλέους (ΜΕΤΡΟ Ομόνοια)

ΤΡΙΑΝΟΝ - FILMCENTER

Διεύθυνση: Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101 (ΜΕΤΡΟ Βικτώρια), Αθήνα , Τηλέφωνο: 210 8222702 - 210 8215469

Περισσότερα

ΤΡΙΑΝΟΝ-CINEMAX ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Κεφαλληνίας 4, Σαρωνίδα

ΦΙΛΙΠ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ)

Διεύθυνση: Ελευθερίου Βενιζέλου 40, Νέα Σμύρνη , Τηλέφωνο: 210 9312866

ΦΙΛΟΘΕΗ (ΘΕΡΙΝΟΣ)

Διεύθυνση: Πλατεία Δροσοπούλου, Φιλοθέη , Τηλέφωνο: 210 6833398

ΦΛΕΡΥ (ΘΕΡΙΝΟ)

Διεύθυνση: Σκίππη 5-7 & Θησέως, Καλλιθέα , Τηλέφωνο: 2109573912

ΦΛΩΡΙΔΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Λεωφόρος Ποσειδώνος 124, Ζούμπερη , Τηλέφωνο: 2294096923

ΧΛΟΗ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Κασαβέτη 17, Κηφισιά

ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΔΗΜ. ΚΙΝ/ΦΟΣ)

Διεύθυνση: Περικλέως 55 Δημαρχείο

ΨΥΡΡΗ ΘΕΡΙΝΟΣ

Διεύθυνση: Σαρρή 40, Ψυρρή , Τηλέφωνο: 210 3247234