ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Κινηματογράφος | Αίθουσες

VILLAGE SHOPPING AND MORE - ΡΕΝΤΗ Διεύθυνση Οδός Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ι.Ρέντης , Τηλ. 210 427 8600

Παίζεται αυτή την εβδομάδα

ΑΙΘΟΥΣΑ 1 - Vkids

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:40, 20:10, Σαβ-Κυρ 15:10, 17:40, 20:10 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:40 (υποτιτλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 2 - Vkids

Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:20, 20:30, Σαβ-Κυρ 16:10, 18:20, 20:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 23:00 (υποτιτλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 3

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 19:20 Dvd_small_poster OVERLORD Overlord Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:30 Dvd_small_poster ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 3 | ΏΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Πρόγραμμα: Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:40, Σαβ 15:30, 17:40, Κυρ 15:30 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ First Man Πρόγραμμα: Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 4

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:10, 22:00 (dolby atmos) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 16:10

ΑΙΘΟΥΣΑ 5

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 20:40, 23:30 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:30, Σαβ-Κυρ 16:00, 18:30 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 6

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:10, 21:00, 23:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 7

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Κυρ 18:00 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 15:20 (υποτιτλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 23:10 (υποτιτλ) Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 17:30, 20:20 (3D), Κυρ 20:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 8

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:30, 19:40, 21:50, 00:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 9

Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:00, 19:50, 22:40

ΑΙΘΟΥΣΑ 10

Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 20:30, Κυρ 17:00, 19:00 Dvd_small_poster Ο ΜΙΚΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Smallfoot Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:50, Σαβ 15:40, 17:50 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 22:30, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 20:00, 22:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 11 - €πιστροφή Eurobank

Dvd_small_poster BOHEMIAN RHAPSODY Πρόγραμμα: Πεμ 22:10, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 19:20, 22:10, Κυρ 21:30 Dvd_small_cinema ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ Πρόγραμμα: BURN THE STAGE: THE MOVIE Πεμ 19:30, Κυρ 16:30, 18:30 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Σαβ 16:50 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 12

Dvd_small_poster Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ Halloween Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:30, 21:50, 00:10 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:20, Σαβ-Κυρ 15:00, 17:20 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 13

Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Σαβ-Κυρ 16:40 (μεταγλ) Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 18:50, 21:20, 23:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 14

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 00:15 Dvd_small_poster ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ | ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΤΕΛΒΑΛΝΤ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:40, 21:30, Σαβ-Κυρ 15:40, 18:40, 21:30

ΑΙΘΟΥΣΑ 15

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:00, 20:10, 22:20, Σαβ-Κυρ 15:50, 18:00, 20:10, 22:20

ΑΙΘΟΥΣΑ 16

Dvd_small_poster HUNTER KILLER Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:20 Dvd_small_poster VENOM Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 17:10, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 17:10, 19:50 Dvd_small_poster ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ Girl In the Spider’s Web Πρόγραμμα: Πεμ, Κυρ 19:50

ΑΙΘΟΥΣΑ 17

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:50 Dvd_small_poster ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ A Star Is Born Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 17:10, 20:00

ΑΙΘΟΥΣΑ 18

Dvd_small_poster Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ Halloween Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 22:50 Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:30, 20:40, Σαβ-Κυρ 16:20, 18:30, 20:40 (υποτιτλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 19

Dvd_small_poster PEPPERMINT Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 21:40, 00:00 Dvd_small_poster Ο ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Here Comes the Grump Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 17:20, Σαβ-Κυρ 15:20, 17:20 (μεταγλ) Dvd_small_poster Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ The Nutcracker and the Four Realms Πρόγραμμα: Πεμ-Τετ 19:30 (μεταγλ)

ΑΙΘΟΥΣΑ 20

Dvd_small_poster ΑΙΓΑΙΟ SOS Αιγαίο SOS Πρόγραμμα: Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 19:00, 21:10, 23:20, Σαβ-Κυρ 16:50, 19:00, 21:10, 23:20

VILLAGE ΘΕΡΙΝΟ